ALLEN-BRADLEY STEROWNIK CompactLogix - 1769-L33ER
search
  • ALLEN-BRADLEY STEROWNIK CompactLogix - 1769-L33ER
1769-L33ER

ALLEN-BRADLEY STEROWNIK CompactLogix - 1769-L33ER

1769-L33ER

Kontroler Allen-Bradley CompactLogix 5370- 1769-L33ER to wydajny i niezawodny kontroler, umożliwiający szybką i efektywną obróbkę danych oraz wykonywanie zaawansowanych algorytmów sterowania przemysłowymi procesami. Wyposażony w wydajny procesor, posiada różne zintegrowane porty komunikacyjne, które umożliwiają łatwą integrację z innymi urządzeniami i systemami przemysłowymi. Pamięć użytkownika 2 MB, 16 modułów we/wy z maksymalnie trzema (3) bankami we/wy, 5 V DC przy 560 mA, montaż na szynie DIN lub na panelu.

Przewiń do pełnej specyfikacji
6 990,00 zł
Netto
8 597,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Allen-Bradley CompactLogix - Zaawansowane kontrolery PLC umożliwiające szybką i efektywną obróbkę danych oraz wykonywanie zaawansowanych algorytmów sterowania przemysłowymi procesami.

Kontroler Allen-Bradley CompactLogix 5370- 1769-L33ER to wydajny i niezawodny kontroler z serii CompactLogix, zapewnia efektywne i precyzyjne sterowanie w zróżnicowanych aplikacjach przemysłowych. Dzięki jego modułowej konstrukcji i zaawansowanym funkcjom, kontroler jest idealnym rozwiązaniem dla dla aplikacji średniej wielkości. Specyfikacje techniczne:

  • Kontroler wyposażony w potężny procesor, który umożliwia szybką obróbkę danych i wydajne wykonanie algorytmów sterowania.
  • Obsługuje różne protokoły komunikacyjne, takie jak EtherNet/IP, Modbus i DeviceNet, co ułatwia integrację z innymi urządzeniami i systemami przemysłowymi.
  • Możliwość łatwej rozbudowy i dostosowania do specyficznych wymagań dzięki modułowej konstrukcji.
  • Kontroler oferuje wsparcie dla silników serwo, sterowania ruchem, automatyzacji sekwencji i wielu innych zaawansowanych funkcji sterowania.
  • Zaprojektowany do działania w wymagających środowiskach przemysłowych, od wilgotnych i zapyziałych po ekstremalnie gorące i zimne warunki.

Kontrolery z serii CompactLogix stosowane w systemach automatyki przemysłowej do sterowania i monitorowania różnych procesów w fabrykach i innych środowiskach przemysłowych. Wydajny procesor Kontroler 1769-L33ER jest wyposażony w wydajny procesor, który umożliwia szybką i efektywną obróbkę danych oraz wykonywanie zaawansowanych algorytmów sterowania. Kontroler posiada różne zintegrowane porty komunikacyjne, które umożliwiają łatwą integrację z innymi urządzeniami i systemami przemysłowymi. Może obsługiwać różne protokoły komunikacyjne, takie jak EtherNet/IP, który działa jak wbudowany przełącznik i obsługuje szybkość transmisji danych 10/100 Mb/s z możliwością automatycznej negocjacji, dodatkowo Modbus, czy DeviceNet. Sterownik ten posiada wbudowaną pamięć użytkownika 2 MB, może obsługiwać szesnaście (16) modułów we/wy z maksymalnie trzema (3) bankami we/wy połączonymi odpowiednimi kablami rozszerzającymi. 1769-L33ER ma prąd pobierany 5 V DC przy 560 mA przez 4 moduły zasilaczy i ma maksymalne rozpraszanie mocy 4,5 W. Pobór prądu przez płytę montażową 500 mA @ 5 VDC i maksymalną izolację magistrali 30 woltów. Model 1769-L33ER można zamontować na szynie DIN lub na panelu. Modularność serii CompactLogix oznacza, że można je łatwo rozbudowywać i dostosowywać do potrzeb konkretnych aplikacji. Można dodawać moduły wejść/wyjść, moduły komunikacyjne i inne, w zależności od wymagań. Zaawansowane funkcje sterowania kontrolera, takie jak obsługa silników serwo, sterowanie ruchem, automatyzacja sekwencji i wiele innych, co czyni go wszechstronnym narzędziem do różnorodnych zastosowań przemysłowych. Kontrolery z serii CompactLogix są projektowane, aby działać w wymagających środowiskach przemysłowych, od wilgotnych i zapyziałych do ekstremalnie gorących i zimnych. Kontroler 1769-L33ER znajduje szerokie zastosowanie w różnorodnych branżach, takich jak produkcja, automatyka, energetyka, przemysł chemiczny, przemysł spożywczy i wiele innych, gdzie precyzyjne i niezawodne sterowanie procesami jest niezbędne dla wydajnego funkcjonowania instalacji przemysłowych.

Producent Rockwell Automation / Allen-Bradley
Marka Allen-Bradley
Produkt rodzinny: CompactLogix
Numer części/nr katalogowy 1769-L33ER
Rodzaj produktu: Programowalny sterownik automatyki
Linia produkcyjna CompactLogix 5370
Typ modułu Moduł procesora
Porty komunikacyjne: 1 port USB; 1 Ethernet
Komunikacja Ethernet
Obsługiwane protokoły: EtherNet I/P
Pamięć 2 MB
Maksymalna liczba obsługiwanych modułów I/O: 32 moduły
Maksymalna liczba obsługiwanych banków we/wy: 3 banki

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.