ULTRADŹWIĘKOWY CZUJNIK ODLEGŁOŚCI SICK - UM30-211112
kod producenta: UM30-211112
Ultradźwiękowy sensor odległości Sick - UM30-211112 dokonuje precyzyjnych pomiarów odległości, odpornych na wpływ czynników zewnętrznych jak kurz, wilgoć, zmienne oświetlenie. Czas odpowiedzi; 60 ms, rozdzielczość: 0,18 mm, zakres pomiarowy: 200mm - 8.000mm, IP65/IP67, kompensacja temperatury, dwa wskaźniki LED.
Dostosowywanie produktu
Nie zapomnij zapisać swojej personalizacji, aby móc dodać ją do koszyka
  • opcjonalne Maks. 250 znaków
Kupuj bezpiecznie Płatności
Opis
Czujnik ultradźwiękowy SICK UM30-211112 to urządzenie zaprojektowane do precyzyjnego pomiaru odległości w wymagających warunkach przemysłowych. Dzięki ultradźwiękowej technologii wykrywania, czujnik radzi sobie doskonale w aplikacjach, gdzie detekcja optyczna może zawodzić, takich jak wykrywanie obiektów o różnorodnej powierzchni, kolorze czy przejrzystości. Model UM30-211112 oferuje szeroki zakres pomiarowy (od 200mm do 8.000mm) oraz zaawansowane funkcje, które umożliwiają łatwą integrację z systemami automatyki przemysłowej i logistycznej. Wysoka jakość wykonania i solidna obudowa wykonana z metalu (Mosiądz niklowany, PBT) zapewniają trwałość i niezawodność, w trudnych warunkach środowiskowych.
Specyfikacja
Zasada działania Ultradźwiękowy czujnik odległości
Zakres pomiarowy 200 mm ... 8.000 mm
Minimalna odległość od obiektu 200 mm
Czas odpowiedzi 60 ms
Rozdzielczość 0,18 mm
Napięcie zasilające Uv 9 V DC ... 30 V DC
Pobór prądu < 50 mA
Wyjście Analogowe: 4 mA ... 20 mA; Cyfrowe: NPN/PNP programowalne
Tryb przełączania Programowalny (załączany na jasno/ciemno)
Typ przyłącza Złącze M12, 5-pinowe
Stopień ochrony IP67
Temperatura pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura przechowywania –40 °C ... +85 °C