Kontaktieren Sie uns
  und steigern Sie Ihre
   Produktivität
    in Ihrem Unternehmen!

Wir haben über eine Million Teile
  zu wettbewerbsfähigen Preisen,
   welche zügig
    zu Ihnen gelangen.

Industrielle Automatisierungsteile für jeden Auftrag – von kleinen Reparaturen bis hin zu Großprojekten, Sie finden, was Sie brauchen, zu einem wettbewerbsfähigen Preis und mit der schnellsten Lieferzeit auf dem Markt!
scroll

Wir vertreiben hydraulische und elektronische Komponenten sowie Antriebstechnik an alle Industriezweige.

Dank uns müssen Sie sich keine Sorgen um Ihre Produktionskontinuität oder Ihren Lagerbestand machen!

Wir beteiligen uns am Bau von Maschinen, die die notwendigen Komponenten als Ersatzteile liefern!

568,000
MILLIONEN TEILE IN UNSERER
  VERKAUFSDATENBANK
430
ÜBER TAUSEND
  LIEFERANTEN
   AUS ALLER WELT!
76
STÄNDIGE ZUSAMMENARBEIT
  MIT UNSEREN KUNDEN!

Blog

Besuchen Sie unseren Blog, schauen Sie, was bei uns los ist, und lesen Sie auch etwas über industrielle Automatisierung. Informieren Sie sich über unsere Aktionen!

Wir laden Sie ein!

Meinungen

Bardzo dobra firma, współpraca na najwyższym poziomie, wzorowy kontakt i opieka po sprzedażowa, a Pan Daniel jest wstanie dokonać niemal nie możliwego. Polecam !
Współpraca przebiegła konkretnie i rzeczowo. Tak jak lubię. Duży lajk dla OEM24 :)
Szybko przygotowana oferta, rozsądna cena, Polecam serdecznie na pewno wrócimy w przyszłości!
Fachowa obsługa, szybka realizacja zamówieniam. Profesionalni w swoim fachu. Polecam
Świetna firma ! Pakowanie i transport wykonane wzorowo ! Na pewno wrócimy z kolejnym zamówieniem ! Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z ta firma !
Bardzo fachowa obsługa, Panowie bardzo cierpliwi i co najważniejsze znają się na tym co robią. Szybka realizacja mojego zamówienia. Polecam 100 % 👍
Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Zlecenie wykonane szybko i co najważniejsze terminowo. Polecam!
Nasz nowy dostawca, który szybko realizuje zamówienia, okres stałej współpracy uważamy za bardzo owocny. Bardzo dobry kontakt z biurem, stale otrzymujemy nowe propozycje zakupu części, na których bazujemy, porównujemy ceny i nigdy nie przepłacamy.
Mocno polecam jednym słowem profesjonaliści!
Szybka dostawa ciężko dostępnych części marki Siemens. Bardzo dobry kontakt na każdej płaszczyźnie zamówienia
Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z Panem Danielem. Na pewno wrócimy przy kolejnych projektach !
Korzystałem z usług tej firmy, części dostępne od ręki, mega szybka dostawa, profesjonalne doradztwo. Polecam wszystkim :)
Polecam! Wysyłka szybsza niż mail z powiadomieniem o niej, a towar zapakowany lepiej niż prezent na Walentynki od żony 😁👌
Konkret firma! Przez długi czas poszukiwaliśmy części zamiennych, różne hurtownie , każda opcja została wykorzystana, gdy nagle w internecie znaleźliśmy OEM24 ! Firma z profesjonalnym podejściem do klienta, wiedza o automatyce wszystko! Są w stanie zorganizować, załatwić każda część. Polecam napewno nie raz wrócimy z zamówieniami. Pozdrawiam
Bardzo dobra obsluga, rewelacyjny kontakt i fachowe doradztwo, dostarczyli szybko i bez problemow, wroce na pewno! Profeska
Bardzo szybka realizacja trudno dostępnych paneli HMI, slowa uznania również za sposób pakowania który jest jedynie przykładem jak dbać o klienta !! Polecam wszystkim a sami na pewno wrócimy !
Polecam oem24 ponieważ względem producenta który proponuje roczne terminy dostaw komponentów w OEM24 otrzymaliśmy cały asortyment w 10 dni ! Świetny kontakt i szybkie działanie, z pewnością skorzystamy ponownie przy kolejnych projektach !
Szybką realizacja towaru, którego ciężko było dostać na rynku. Cena bardzo rozsądna i świetne pakowanie. Zdecydowanie polecam!
js_loader

Wir wissen bereits, dass wir Ihnen helfen können.
Sie müssen sich nur noch selbst überzeugen!

Sparen Sie Zeit und Geld – kontaktieren Sie OEM24!

Newsletter

Melden Sie sich für unseren Newsletter an und erhalten Sie einen Rabatt auf Ihren ersten Einkauf!