KOMUNIKACYJNY MODUŁ BECKHOFF EtherCAT - EL6910
search
  • KOMUNIKACYJNY MODUŁ BECKHOFF EtherCAT - EL6910
EL6910

KOMUNIKACYJNY MODUŁ BECKHOFF EtherCAT - EL6910

Beckhoff
EL6910

Moduł komunikacyjny Beckhoff EtherCAT - EL6910 reprezentuje nową generację dedykowanych sterowników bezpieczeństwa. Wprowadza znacznie większą funkcjonalność, umożliwiając bezpieczne przetwarzanie wartości analogowych.

 Obsługuje do 212 bezpiecznych połączeń, do 128 grup TwinSAFE oraz do 512 bloków funkcyjnych, Instalacja na szynie DIN 35 mm, zgodnie z EN 60715 z zamkiem, IP20
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
Netto
1 843,77 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Technologie komunikacji seri Beckhoff EtherCAT obejmują produkty do wszystkich obszarów zastosowań i warunków środowiskowych.

Moduł komunikacyjny Beckhoff EtherCAT - EL6910 reprezentuje nową generację dedykowanych sterowników bezpieczeństwa. Wprowadza znacznie większą funkcjonalność, umożliwiając bezpieczne przetwarzanie wartości analogowych. Dzięki temu możliwe jest wdrażanie bardziej złożonych aplikacji bezpieczeństwa. Wprowadzono funkcję dostosowywania, która pozwala na mapowanie wymagań aplikacji niezwiązanych z bezpieczeństwem, co przyczynia się do modularyzacji i dynamizacji również w obszarze techniki bezpieczeństwa. Dostosowywanie pozwala na konfigurację modułów aplikacji bezpieczeństwa w taki sposób, aby można je było trwale lub tymczasowo wyłączyć, co zapewnia elastyczność w zarządzaniu bezpieczeństwem. EL6910 TwinSAFE Logic jest zdolny do nawiązania 212 połączeń z innymi urządzeniami. Obsługuje bezpieczne połączenia komunikacyjne przez FSoE oraz PROFIsafe (jako master i slave). Wprowadzono także obsługę technologii TwinSAFE SC, umożliwiającej bezpieczne przesyłanie sygnałów analogowych z rzeczywistych standardowych wejść/wyjść EtherCAT do komponentu obsługującego logikę TwinSAFE. Nowa generacja kontrolerów umożliwia pobieranie przyrostowe projektu bezpieczeństwa, co ułatwia analizę zmian i weryfikację projektu.

  • Przetwarzanie Wartości Analogowych: EL6910 umożliwia bezpieczne przetwarzanie wartości analogowych, co pozwala na bardziej zaawansowane aplikacje bezpieczeństwa.
  • Pobieranie Przyrostowe: Nowa generacja sterowników pozwala na pobieranie przyrostowe projektu bezpieczeństwa, co ułatwia zarządzanie zmianami i weryfikację projektu.
  • Historia Diagnostyki Bezpośrednio na Komponencie: Sterowniki bezpieczeństwa mają teraz funkcję historii diagnostyki dostępną bezpośrednio na komponencie, co ułatwia odczytanie i analizę błędów.
  • Ilość Połączeń, Grup i Bloków Funkcyjnych: EL6910 obsługuje do 212 bezpiecznych połączeń, do 128 grup TwinSAFE oraz do 512 bloków funkcyjnych.
  • Zarządzanie Użytkownikami: Sterownik obsługuje do 40 użytkowników i umożliwia nadawanie uprawnień na różnych komponentach projektu.
  • Obsługa PROFIsafe: Obsługuje zarówno urządzenia nadrzędne, jak i podrzędne w sieci PROFIsafe.
  • Obsługa TwinSAFE SC: Technologia TwinSAFE SC umożliwia bezpieczne przesyłanie sygnałów analogowych z rzeczywistych wejść/wyjść EtherCAT.
  • Programowanie: EL6910 jest programowany za pomocą edytora bezpieczeństwa TwinCAT 3.
Specyfikacja jednostka łącząca między bezpiecznymi sygnałami wejściowymi i wyjściowymi
Protokół TwinSAFE/Bezpieczeństwo przez EtherCAT
Czas cyklu około. 1 ms/w zależności od rozmiaru projektu
Czas reakcji na awarię ≤ czas watchdoga (możliwość parametryzacji)
Styki mocy poboru prądu
Pobór prądu E-bus typ. 160 mA
Pozycja instalacji poziomy
Norma bezpieczeństwa EN ISO 13849-1:2015 (Kat. 4, PL e) i EN 61508:2010 (SIL 3)
Waga około. 50g
Stopień ochrony IP IP20
Oznakowanie Ex IECEx: Ex ec IIC T4 Gc

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.