PANEL HMI 12.1" SCHNEIDER Harmony GTO - HMIGTO6310
search
  • PANEL HMI 12.1" SCHNEIDER Harmony GTO - HMIGTO6310
  • PANEL HMI 12.1" SCHNEIDER Harmony GTO - HMIGTO6310
HMIGTO6310

PANEL HMI 12.1" SCHNEIDER Harmony GTO - HMIGTO6310

HMIGTO6310

Schneider Electric Harmony GTO - HMIGTO6310 umożliwia operatorom interakcję z maszynami, urządzeniami oraz procesami przemysłowymi poprzez intuicyjny interfejs graficzny. Dzięki wysokiej rozdzielczości, informacje są prezentowane w wyraźny i czytelny sposób. 96MB, 800x600, 17 W

Przewiń do pełnej specyfikacji
6 490,00 zł
Netto
7 982,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Zakres serii Harmony GTO oferuje różnorodne wyświetlacze, wykonane ze stali nierdzewnej.  Dzięki platformie Vijeo Designer możesz łatwo stworzyć intuicyjny interfejs użytkownika dla swoich aplikacji.

Schneider Electric Harmony GTO - HMIGTO6310 to zaawansowany panel operatorski - HMI, który umożliwia operatorom interakcję z maszynami, urządzeniami oraz procesami przemysłowymi poprzez intuicyjny interfejs graficzny. Panel jest wyposażony w duży ekran dotykowy o przekątnej 12.1" cala, co umożliwia wygodne i czytelne wyświetlanie informacji oraz sterowanie procesami. Dzięki wysokiej rozdzielczości, informacje są prezentowane w wyraźny i czytelny sposób, co ułatwia monitorowanie i sterowanie procesami. Obudowa HMIGTO6310 jest wykonana z trwałych i odpornych materiałów, które są odporne na warunki przemysłowe, w tym na drgania, wilgoć czy pył. Panel posiada zintegrowane porty komunikacyjne, takie jak porty Ethernet, USB i RS-232, umożliwiające łatwe podłączenie do różnych urządzeń oraz sieci przemysłowych. HMIGTO6310 można zamontować na panelu maszyny lub w specjalnych obudowach, dostosowanych do warunków pracy. Panel obsługuje funkcje zabezpieczające dostęp, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa systemów przemysłowych, umożliwiając operatorom skuteczną kontrolę i zarządzanie procesami produkcyjnymi, jednocześnie zapewniając łatwą i bezpieczną interakcję z maszynami i urządzeniami. Panele serii Harmony GTO (dawniej Magelis GTO) to urządzenia o napięciu zasilania 24 VDC, wyposażone w kolorowy ekran dotykowy. Dostępne są w rozmiarach od 3,5 cala do 12,1 cala, zapewniając zoptymalizowany interfejs użytkownika. Te panelowe terminale dotykowe umożliwiają wygodne wprowadzanie danych za pomocą ekranu dotykowego. Wyświetlacz w standardzie VGA, z panelem TFT . Wbudowane interfejsy Ethernet_RJ45 (1) oraz dwa porty USB zapewniają wszechstronność komunikacji. Posiadają gniazdo na kartę SD, które umożliwiają rozszerzenie przestrzeni dyskowej. W komplecie z panelem dostarczane są zaciski ze zintegrowanym zestawem montażowym opartym na zaciskach śrubowych. Dodatkowo, panel wyposażony jest w blokadę wtyku złącza USB, co przyczynia się do zapewnienia bezpiecznego użytkowania. Dokładna konfiguracja terminali Magelis GTO jest zawarta w formie elektronicznej w oprogramowaniu konfiguracyjnym Vijeo Designer.

LCD-TFT
12.1"
800x600
I
I
Niebieski
96MB
Ethernet MODBUS MODBUS TCP RS-232,  RS-485 USB Uni-TE
19 V
24 V
17 W
IP65
Harmonia GTO

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.