PANEL DOTYKOWY 15 " XGA SCHNEIDER Harmony GTU - HMIDT732
search
  • PANEL DOTYKOWY 15 " XGA SCHNEIDER Harmony GTU - HMIDT732
  • PANEL DOTYKOWY 15 " XGA SCHNEIDER Harmony GTU - HMIDT732
HMIDT732

PANEL DOTYKOWY 15 " XGA SCHNEIDER Harmony GTU - HMIDT732

HMIDT732

Schneider Electric Harmony GTU - HMIDT732 specjalnie zaprojektowany do zapewnienia intuicyjnej i zaawansowanej wizualizacji procesów oraz kontroli w aplikacjach przemysłowych. Typ wyświetlacza 1024×768 pikseli standard XGA 15 ", ilość kolorów 16M, opcje USB front (A + Mini-B) czujnik jasności, skaler, ekran dotykowy multi-rezystancyjny.

Przewiń do pełnej specyfikacji
8 690,00 zł
Netto
10 688,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Zakres serii Harmony GTU oferuje różnorodne wyświetlacze, wykonane ze stali nierdzewnej.  Dzięki platformie Vijeo Designer możesz łatwo stworzyć intuicyjny interfejs użytkownika dla swoich aplikacji.

Schneider Electric Harmony GTU - HMIDT732 to zaawansowany 15 " terminal operatora z obsługą podobną do smartfona, specjalnie zaprojektowany do zapewnienia intuicyjnej i zaawansowanej wizualizacji procesów oraz kontroli w aplikacjach przemysłowych. Obsługiwany przez EcoStruxure™ Operator Terminal Expert (wcześniej znany jako Vijeo XD) lub Vijeo Designer, Harmony GTU jest pierwszym terminalem operatorskim z rezystancyjnym ekranem wielodotykowym bez ograniczeń. Wyposażony w ekran TFT-LCD o rozdzielczości 1024x768, zapewniający wyraźny i czytelny obraz. Kolorowe wyświetlanie umożliwia wizualizację różnych parametrów i stanów procesów. Dotykowy ekran umożliwia intuicyjne interakcje, co przekłada się na wygodne i szybkie zarządzanie urządzeniami i procesami. Panel HMIDT732 posiada różnorodne porty komunikacyjne, w tym porty Ethernet, USB i RS232/485.

  • Interfejsy USB z przodu o stopniu ochrony IP66 lub 67 umożliwiające dostęp do danych w terminalu obsługowym bez konieczności otwierania drzwi szafy sterowniczej
  • Wysoki poziom komunikacji dzięki podwójnemu portowi szeregowemu i podwójnemu portowi Ethernet, w tym zdalny dostęp do maszyny dzięki aplikacjom mobilnym (Vijeo Design' Air i Vijeo Design' Air Plus) oraz funkcjonalności bramy sieciowej
  • Solidność pozwala na mniej prac konserwacyjnych, a wstępnie zainstalowane elementy złączne na terminalu zapewniają krótszy czas instalacji

Panel można zamontować w różny sposób, zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Jest zaprojektowany z myślą o pracy w trudnych warunkach przemysłowych. Posiada odpowiednią ochronę przed kurzem, wodą i wibracjami. Do konfiguracji i programowania panelu można wykorzystać dedykowane oprogramowanie, które umożliwia tworzenie spersonalizowanych interfejsów użytkownika oraz integrację z systemami automatyki. Panele Harmony GTU współpracują z oprogramowaniem do wizualizacji Vijeo Designer, co umożliwia tworzenie intuicyjnych i spersonalizowanych interfejsów użytkownika.

Te panele HMI (Human Machine Interface) oferują zaawansowane funkcje interakcji i monitorowania, umożliwiając operatorom skuteczne zarządzanie procesami w fabrykach i zakładach produkcyjnych. Harmony GTU oferuje najlepszą elastyczność dzięki swojej unikalnej koncepcji: połączeniu wydajnego procesora z wybranym wyświetlaczem.
LCD-TFT
15 "
1024x768
I
I
Niebieski
12 V
24 V
22 W
IP66 IP67
Harmony GTU

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.