MODUŁ KOMUNIKACYJNY OMRON - CJ1W-PRM21
search
  • MODUŁ KOMUNIKACYJNY OMRON - CJ1W-PRM21
CJ1W-PRM21

MODUŁ KOMUNIKACYJNY OMRON - CJ1W-PRM21

OMRON
CJ1W-PRM21

Moduł komunikacyjny Omron CJ1 - CJ1W-PRM21 jest to zaawansowana jednostka dzięki której można bezproblemowo łączyć sterowniki PLC z innymi urządzeniami w sieci przemysłowej. Port(y) komunikacyjny(e): PROFIBUS DP Master, Liczba portów komunikacyjnych: 1

Przewiń do pełnej specyfikacji
3 549,00 zł
Netto
4 365,27 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Seria sterowników PLC Omron CJ1 jest jednym z flagowych rozwiązań tej firmy, oferuje szeroki zakres możliwości konfiguracji i rozbudowy.

Moduł Omron CJ1 - CJ1W-PRM21 to zaawansowany moduł komunikacyjny, który umożliwia łatwe i niezawodne integrowanie systemów automatyki poprzez różnorodne protokoły komunikacyjne.

  • Wsparcie dla Różnych Protokołów: Moduł CJ1W-PRM21 obsługuje protokoły komunikacyjne popularne w przemyśle, co umożliwia elastyczne połączenia między różnymi urządzeniami i systemami.
  • Prosta Instalacja: Montaż i konfiguracja modułu CJ1W-PRM21 są stosunkowo proste, co ułatwia integrację z istniejącymi systemami automatyki.
  • Wsparcie dla Trybu Czytania/Zapisu: Moduł obsługuje tryb odczytu/zapisu, co umożliwia dostęp do zmiennych i danych z innych sterowników i urządzeń w sieci.
  • Komunikacja Bezpośrednia: Dzięki temu modułowi można komunikować się bezpośrednio z innymi urządzeniami w sieci, co pozwala na bieżące monitorowanie i kontrolowanie procesów.
  • Skalowalność: Moduł CJ1W-PRM21 jest skalowalny i można go łatwo dostosować do różnych wymagań aplikacji.
  • Integracja z Oprogramowaniem: Moduł można łatwo zintegrować z oprogramowaniem programowania PLC firmy Omron, co umożliwia tworzenie zaawansowanych programów sterowania.
  • Zastosowanie w Rozmaitych Branżach: Moduł CJ1W-PRM21 znajduje zastosowanie w różnych branżach, takich jak produkcja, motoryzacja, przemysł spożywczy, farmaceutyczny i wiele innych.
  • Wsparcie Techniczne: Omron oferuje wsparcie techniczne i dokumentację dla modułu CJ1W-PRM21, co ułatwia użytkownikom integrację i konfigurację.
System we/wy Magistrala we/wy CJ
Typ jednostki rozszerzającej Jednostka magistrali procesora
Typ modułu Komunikacja
Master IO-Link
Port(y) komunikacyjny(e) PROFIBUS DP Master
Wysokość produktu 90 mm
Szerokość produktu 31 mm
Głębokość produktu 65 mm
Waga produktu 100 gramów

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.