FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
search
  • FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
  • FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
  • FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
  • FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
  • FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034
E94AMHE0034

FALOWNIK SERWONAPĘDU LENZE 9400 - E94AMHE0034

E94AMHE0034

Falownik Multi-Drive Lenze - E94AMHE0034 serii 9400 zapewniają imponujące wyniki dla wymagających zadań maszynowych oraz zastosowań jedno- lub wieloosiowych, łatwa instalacja i montaż urządzenia, do zastosowań wymagających precyzyjnych i dynamicznych ruchów. Znamionowe napięcie główne DC:565V, znamionowy prąd wyjściowy 2,5 A, częstotliwość przełączania 8, typowa moc silnika: 0,37 kW

Przewiń do pełnej specyfikacji
Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Serwonapędy 9400 Single Drive i Multi Drive wyróżniają się swoją rewolucyjnością i inteligencją napędu dla zdecentralizowanych jak również dla scentralizowanych aplikacji sterowania ruchem.

Falownik do napędu Multi-Drive Lenze - E94AMHE0034 to część rodziny 9400, która oferuje komponenty do inteligentnego systemu serwonapędów w przemysłowej automatyce. Gama produktów obejmuje falowniki, sterowniki serwonapędów, moduły wejścia/wyjścia, oprogramowanie, akcesoria, silniki oraz skrzynie biegów i moduły zasilania DC. Serwofalowniki serii 9400 HighLine szczególnie nadają się do precyzyjnych, dynamicznych ruchów, zapewniają imponujące wyniki dla wymagających zadań maszynowych oraz zastosowań jedno- lub wieloosiowych. Dobrze przemyślana i zaprojektowana koncepcja montażu umożliwia bardzo łatwą instalację i montaż urządzenia, które spełnia wymagania dyrektyw w sprawie ekoprojektów. Wstępnie zaprogramowane aplikacje technologiczne w systemie, takie jak pozycjonowanie, elektroniczna skrzynia biegów i synchronizacja z rejestracją znaków do różnych aplikacji dostępne przez ustawienie parametrów. Urządzenia z edytorem bloków funkcyjnych zintegrowanych z L-force Engineer HighLevel umożliwiają dostosowanie funkcji w łatwy i indywidualny sposób. Serwonapędy wersji HighLine są wyposażone w magistralę CANopen fieldbus, konwencjonalne wejścia/wyjścia, diagnostyczne diody LED, interfejs diagnostyczny, rezolwer i uniwersalne wejście enkodera na płycie. Ponadto HighLine jest wyposażony w dwa gniazda rozszerzeń dla modułów komunikacyjnych lub rozszerzeń każdy dla modułu pamięci i modułu bezpieczeństwa, tak aby napęd można optymalnie dostosować do indywidualnych wymagań. Napędy wieloosiowe Multi Drive są szczególnie odpowiednie do zastosowań w scentralizowanych, kompaktowych instalacjach wieloosiowych, dzięki czemu zapewnia zmniejszenie wymiany energii przez szynę DC oraz zapotrzebowanie mocy po stronie sieci. Wymagania dotyczące części i prace instalacyjne są w ten sposób znacznie zredukowane. Zintegrowany system szyn zbiorczych DC zapewnia kompaktowy rozmiar instalacji dla napędów o wartości znamionowej do 15kW. Jednoosiowe urządzenia Single Drive łączą zasilanie sieciowe, szynę DC i falownik w jednej jednostce. Elementy filtrujące i czoper hamowania są zintegrowane. Używając Single Drive HighLine i stosując odpowiednie filtry footprintów moduły pamięci i moduły bezpieczeństwa, napęd można optymalnie dostosować do każdych wymagań.

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.