ADAPTER I/O SCHNEIDER MODICON X80-RIO - BMXCRA31200
search
  • ADAPTER I/O SCHNEIDER MODICON X80-RIO - BMXCRA31200
BMXCRA31200

ADAPTER I/O SCHNEIDER MODICON X80-RIO - BMXCRA31200

BMXCRA31200

Adapter EtherNet/IP Schneider Modicon X80-RIO - BMXCRA31200 umożliwia podłączenie wielu urządzeń RIO, takich jak zdalne moduły wejść/wyjść (I/O) lub urządzenia peryferyjne, do głównego sterownika Modicon X80. Oferuje zaawansowane funkcje komunikacyjne, które zapewniają szybką i niezawodną transmisję danych między urządzeniami RIO a sterownikiem Modicon X80. Standardowe funkcje, Do zdecentralizowanych modułów I/O, 2x RJ-45, Temperatura pracy od 0°C do 60°C, IP20, Waga 0,225 kg.

Przewiń do pełnej specyfikacji
3 390,00 zł
Netto
4 169,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Seria Schneider Modicon X80 to zaawansowane moduły oferujące wysoką niezawodność, elastyczność i wydajność, zaprojektowane by umożliwić optymalne sterowanie procesami przemysłowymi.

Adapter EtherNet/IP Modicon X80-RIO - BMXCRA31200 to specjalne urządzenie, które pozwala na rozszerzenie możliwości komunikacyjnych i funkcjonalności w ramach systemu Schneider Modicon X80. Adapter o standardowych funkcjach. Zaprojektowany przez Schneider Electric, Umożliwia podłączenie wielu urządzeń RIO, takich jak zdalne moduły wejść/wyjść (I/O) lub urządzenia peryferyjne, do głównego sterownika Modicon X80. Dzięki temu można rozszerzyć możliwości systemu I/O, zbierać dane z różnych źródeł i kontrolować procesy przemysłowe na większą skalę. Ten adapter oferuje zaawansowane funkcje komunikacyjne, które zapewniają szybką i niezawodną transmisję danych między urządzeniami RIO a sterownikiem Modicon X80. Dzięki temu możliwe jest skuteczne monitorowanie i sterowanie zdalnymi urządzeniami, co przyczynia się do optymalizacji procesów przemysłowych. Adaptery głowicy Modicon X80 są łatwe w instalacji i konfiguracji, różne interfejsy komunikacyjne, takie jak Ethernet, pozwalają na elastyczne połączenie z siecią przemysłową. Ponadto, adaptery oferują również funkcje diagnostyczne, które ułatwiają monitorowanie stanu i wykrywanie ewentualnych usterek. Schneider Modicon X80 to zaawansowane moduły oferujące wysoką niezawodność, elastyczność i wydajność, umożliwiając optymalne sterowanie procesami przemysłowymi. Seria Modicon X80 jest kluczowym elementem EcoStruxure Plant, otwartej, elastycznej, niezawodnej, zrównoważonej i bezpiecznej (Safety & Security) architektury. Moduły Modicon X80 to typowa seria dla platform Modicon M580Modicon M340, mogą być również używane w zdalnym stojaku X80 (drop) w architekturze Ethernet I/O na Modicon M580 lub Modicon Quantum. Ta seria modułów I/O oferuje również szeroki zakres konfiguracji, umożliwiając dostosowanie do różnych wymagań aplikacji przemysłowych. Moduły są skalowalne i można je łatwo rozbudować, co pozwala na elastyczną rozbudowę systemu w miarę potrzeb. Moduły Modicon X80 spełniają więcej niż standardowe wymagania dotyczące solidności nawet w trudnych środowiskach dzięki solidnej konstrukcji, zgodności z międzynarodowymi normami i aprobatami morskimi. Seria X80 to również szeroka obsługa magistral polowych i protokołów z AS-I, CANopen, Profibus DP, magistralami szeregowymi (tryb i ASCII) oraz starszymi magistralami (np. Interbus-S). Dodatkowo, Modicon X80 zapewnia również zaawansowane funkcje diagnostyczne, które ułatwiają monitorowanie stanu i wykrywanie ewentualnych usterek. Dzięki temu operatorzy i technicy są w stanie szybko reagować na sytuacje awaryjne i przeprowadzać niezbędne naprawy, minimalizując czas przestoju produkcji.

Zdalny adapter E/A
Modicon M580 Modicon Quantum
RJ-45
Szyna DIN
3,3 V

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.