MODUŁOWY PROCESOR OMRON Sysmac - NX102-9000
search
  • MODUŁOWY PROCESOR OMRON Sysmac - NX102-9000
NX102-9000

MODUŁOWY PROCESOR OMRON Sysmac - NX102-9000

OMRON
NX102-9000
Sterownik Omron Sysmac NX1 - NX102-9000 zapewnia wysoką wydajność obliczeniową, co umożliwia szybkie przetwarzanie danych i wykonywanie skomplikowanych algorytmów sterowania. Pamięć programu 5MB, Pamięć zmiennych 33,5MB, Maks. liczba osi PTP: 4
Przewiń do pełnej specyfikacji
5 119,00 zł
Netto
6 296,37 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Seria Omron Sysmac to zaawansowana platforma automatyzacji przemysłowej, obejmująca sterowniki PLC z możliwością integracji sterowania ruchem, zapewniające elastyczność i wydajność w programowaniu i kontroli procesów

Sterownik Omron Sysmac NX1 CPU - NX102-9000 to zaawansowany moduł procesora, który oferuje wydajne i wszechstronne funkcje sterowania.

  • Wydajność i Szybkość: Sysmac NX1 zapewnia wysoką wydajność obliczeniową, co umożliwia szybkie przetwarzanie danych i wykonywanie skomplikowanych algorytmów sterowania. To idealne rozwiązanie dla zastosowań wymagających szybkiej reakcji i precyzyjnej kontroli.
  • Zintegrowane Funkcje: Moduł CPU Sysmac NX1 oferuje zaawansowane funkcje sterowania, w tym możliwość programowania w języku ladder, ST, SFC czy FBD. Ponadto, obsługuje funkcje pozwalające na komunikację, zbieranie danych oraz kontrolę ruchu.
  • Łatwość Programowania: Oprogramowanie Sysmac Studio, które jest częścią ekosystemu Sysmac, zapewnia intuicyjne narzędzia programistyczne, umożliwiające tworzenie skomplikowanych aplikacji sterowania. Wsparcie dla różnych języków programowania ułatwia przenoszenie istniejących projektów i tworzenie nowych.
  • Komunikacja: Sysmac NX1 obsługuje różne protokoły komunikacyjne, w tym EtherNet/IP, Modbus TCP/IP, OPC UA i inne. To umożliwia łatwą integrację z innymi urządzeniami przemysłowymi i systemami.
  • Bezpieczeństwo: Platforma Sysmac NX1 oferuje także funkcje bezpieczeństwa, takie jak bezpieczne wejścia/wyjścia i bloki funkcyjne związane z bezpieczeństwem. To ważne dla zastosowań, gdzie istnieje potrzeba monitorowania i kontroli ryzyka.
  • Modularność: Sysmac NX1 jest częścią modułowego systemu, co oznacza, że można go rozbudowywać i dostosowywać do konkretnych wymagań. Można dodawać różne moduły I/O, komunikacyjne czy sterujące w zależności od potrzeb aplikacji.
  • Dostępność Danych: Jako część platformy Sysmac, Sysmac NX1 umożliwia dostęp do danych w czasie rzeczywistym, co jest ważne dla monitorowania procesów, zbierania danych do analizy i optymalizacji produkcji.
Funkcjonalność kontrolera OPC-UA, kontrola położenia, kontrola sekwencji
Maks. liczba osi synchronicznych 0
Maks. liczba osi PTP 4
Maks. liczba osi (w tym wirtualnych) 4
Podstawowy czas cyklu zadania 1 ms
Pamięć programu 5MB
Pamięć zmiennych 33,5MB
Port(y) komunikacyjny(e) EtherCAT Master, EtherNet/IP, Ethernet TCP/IP
Opcje komunikacji Szeregowy RS-232C, Szeregowy RS-422, Szeregowy RS-485
Maks. liczba zdalnych węzłów we/wy 64
System we/wy Magistrala we/wy NX
Maks. liczba jednostek rozszerzających 32

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.