ADAPTER KOMUNIKACYJNY ALLEN-BRADLEY Flex I/O - 1794-AENT
search
  • ADAPTER KOMUNIKACYJNY ALLEN-BRADLEY Flex I/O - 1794-AENT
1794-AENT

ADAPTER KOMUNIKACYJNY ALLEN-BRADLEY Flex I/O - 1794-AENT

1794-AENT

Adapter komunikacyjny Allen-Bradley Flex I/O - 1794-AENT to moduł, stworzony by zapewnić wydajną komunikację pomiędzy stelażem Flex I/O a kontrolerami obsługującymi sieć Ethernet. Umożliwia sprawne przekazywanie danych pomiędzy różnymi modułami oraz centralnymi sterownikami. Pojemność we/wy: 8 modułów, Port Ethernet: RJ45 kat.5, Szybkość przesyłania danych: 10 do 100 Mb/s.

Przewiń do pełnej specyfikacji
2 090,00 zł
Netto
2 570,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Seria Flex I/O firmy Allen-Bradley to zaawansowana linia modułów wejść/wyjść (I/O) przeznaczonych do automatyzacji przemysłowej.  Umożliwia precyzyjne gromadzenie danych oraz zdalne zarządzanie urządzeniami.

Adapter komunikacyjny Allen-Bradley Flex I/O - 1794-AENT umożliwia łączność sieciową w systemach automatyki przemysłowej. Ten zaawansowany moduł, stworzony by zapewnić wydajną komunikację pomiędzy stelażem Flex I/O a kontrolerami obsługującymi sieć Ethernet. Jest kluczowym elementem w systemach automatyki przemysłowej, umożliwiającym sprawne przekazywanie danych pomiędzy różnymi modułami oraz centralnymi sterownikami. 1794-AENT pełni funkcję interfejsu pomiędzy modułami Flex I/O a kontrolerami pracującymi w sieci Ethernet. Umożliwia przesyłanie danych w czasie rzeczywistym i efektywną komunikację pomiędzy różnymi elementami systemu.

  • Komunikacja Sieciowa: 1794-AENT umożliwia łączność Ethernet w standardzie 10/100 Mb/s, co pozwala na szybką i efektywną wymianę danych między różnymi komponentami systemu automatyki przemysłowej.
  • Wszechstronna Topologia: Moduł obsługuje różnorodne topologie sieciowe, w tym topologię gwiazdy, drzewa i pierścienia. Dzięki temu można dostosować konfigurację sieci do konkretnych potrzeb projektu.
  • Wskaźniki LED: Moduł jest wyposażony w wskaźniki LED, które dostarczają informacji o stanie modułu i sieci. To ułatwia monitorowanie i diagnozowanie ewentualnych problemów.
  • Zasilanie: Adapter jest zasilany napięciem 24 VDC, co stanowi standard w przemyśle. Dopuszczalny zakres napięcia zasilania to 10-31,2 VDC.
  • Montaż na Szynie DIN: Moduł jest przystosowany do montażu na szynie DIN, co umożliwia łatwą i schludną instalację w szafie sterowniczej.
  • Rozbudowa Systemu: 1794-AENT umożliwia rozszerzanie systemu poprzez dodawanie kolejnych modułów Flex I/O, co pozwala na elastyczną konfigurację systemu zgodnie z potrzebami aplikacji.
  • Szybka Konfiguracja: Dzięki standardowym narzędziom konfiguracyjnym można szybko i łatwo skonfigurować adapter oraz całą sieć.
  • Współpraca z Kontrolerami: Moduł jest zgodny z różnymi kontrolerami i platformami, co pozwala na integrację z istniejącym sprzętem i oprogramowaniem.

Rodzina produktów Flex I/O to kompaktowe i ekonomiczne rozwiązanie do wdrażania architektury rozproszonych wejść/wyjść. Model 1794-AENT umożliwia to za pośrednictwem pojedynczego portu RJ45 obsługującego protokół Ethernet I/P. Obsługuje szybkość komunikacji 10/100 Mb/s.

Producent: Automatyki Rockwella
Kabel Ethernet: RJ45 kat.5
Wskaźniki: stan modyfikacji; Status sieci; Stan łącza
Szybkość przesyłania danych: 10 do 100 Mb/s
Obsługiwane topologie: Liniowy
Obsługiwany protokół: Wejście/wyjście Ethernet
Port komunikacyjny: Jedno (1) złącze RJ45
Opis produktu: Moduł adaptera Ethernet
Montowanie: Szyna DIN
Marka: Allen-Bradley
Rozmiar przewodu: Miedziana linka 0,34…2,5 mm2 (22…12 AWG) o temperaturze znamionowej 75°C lub wyższej, maks. grubość izolacji 1,2 mm
Temperatura robocza: 0 do 55 C
Pobór energii: Maks. 550 mA, maks. 440 mA przy 24 V DC
Temperatura przechowywania: -40 do 85 C
Wibracja: Przetestowano 5 g przy 10-500 Hz zgodnie z normą IEC 68-2-6
Szok operacyjny: Przyspieszenie szczytowe 30 g, szerokość impulsu 11 (+1) ms
Rozpraszanie mocy: Maks. 7,3 W przy 19,2 V prądu stałego
Rozpraszanie ciepła: 24,9 BTU/godz. przy 19,2 V prądu stałego
Numer części/nr katalogowy: 1794-AENT
Rodzaj produktu: Adapter Flex I/O Ethernet/IP
Pojemność we/wy: 8 modułów
Szybkość komunikacji: 10/100 Mb/s
Zakres napięcia wejściowego: 19,2 do 31,2 woltów prądu stałego
Nominalne napięcie wejściowe: 24 wolty prądu stałego
Ocena typu obudowy: Brak (w stylu otwartym)
Napięcie izolacji: Ciągłe napięcie 50 woltów
Prąd Flexbus: Maksymalnie 640 mA

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.