SZYNA MONTAŻOWA 1,5m SIEMENS ET 200SP HA - 6DL1193-6MD00-0AA0
search
  • SZYNA MONTAŻOWA 1,5m SIEMENS ET 200SP HA - 6DL1193-6MD00-0AA0
  • SZYNA MONTAŻOWA 1,5m SIEMENS ET 200SP HA - 6DL1193-6MD00-0AA0
6DL1193-6MD00-0AA0

SZYNA MONTAŻOWA 1,5m SIEMENS ET 200SP HA - 6DL1193-6MD00-0AA0

Siemens
6DL1193-6MD00-0AA0
Szyna montażowa w systemie Siemens SIMATIC ET 200SP - 6DL1193-6MD00-0AA0 umożliwia organizację, połączenie i rozbudowę modułów oraz komponentów systemu. Poszczególne moduły mogą być łatwo dołączane do szyny według potrzeb aplikacji, co pozwala na dopasowanie systemu do konkretnej funkcji. Długość: 1500 mm (ok. 59 cali) w komplecie: śruba uziemiająca, zintegrowana szyna DIN do montażu elementów dodatkowych, takich jak zaciski, automatyczne wyłączniki i przekaźniki.
Przewiń do pełnej specyfikacji
Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Seria Siemens SIMATIC ET 200SP to zaawansowany i modułowy system automatyki przemysłowej. Moduły zostały zaprojektowane aby zapewnić elastyczność, wydajność i niezawodność w każdym systemie.

Szyna montażowa w systemie Siemens SIMATIC ET 200SP umożliwia organizację, połączenie i rozbudowę modułów oraz komponentów systemu. Jest to element, który umożliwia fizyczne umieszczenie modułów wejść/wyjść, przetworników, komunikacyjnych i innych komponentów w jednym miejscu. Poszczególne moduły mogą być łatwo dołączane do szyny według potrzeb aplikacji, co pozwala na dopasowanie systemu do konkretnej funkcji. Szyna montażowa jest zazwyczaj opatrzona czytelnymi oznaczeniami, co ułatwia identyfikację poszczególnych modułów oraz ich funkcji. To przydatne zwłaszcza w przypadku większych systemów, gdzie może być wiele modułów. Szyny są projektowane tak, aby umożliwiały rozbudowę systemu poprzez dodawanie nowych modułów. Dzięki temu system ET 200SP jest skalowalny i można go dostosowywać do zmieniających się potrzeb aplikacji. Zabezpieczenie i stabilność szyn montażowych zapewnia stabilne i zabezpieczone mocowanie modułów, minimalizując ryzyko przypadkowego wypadnięcia lub uszkodzenia podczas normalnej pracy systemu.

System SIMATIC ET 200SP

System SIMATIC ET 200SP to wyjątkowy system automatyki przemysłowej, który oferuje nie tylko zaawansowane funkcje sterowania i monitorowania, ale także innowacyjne rozwiązania w kontekście montażu. System SIMATIC ET 200SP nie tylko oferuje zaawansowane funkcje sterowania i monitorowania, ale także zapewnia innowacyjne i efektywne rozwiązania w kontekście montażu.
  • Kompaktowa konstrukcja:System ET 200SP jest zbudowany w oparciu o koncepcję modułowości, co oznacza, że komponenty są montowane w formie modułów na specjalnych szynach montażowych. Ta modułowość zapewnia elastyczność w dostosowywaniu systemu do konkretnych potrzeb aplikacji. Szyny montażowe systemu ET 200SP są zaprojektowane w taki sposób, aby zajmowały minimalną ilość przestrzeni w szafach sterowniczych. Dzięki temu można maksymalnie zoptymalizować układ szafy sterowniczej, co ma znaczenie zwłaszcza w przypadku ograniczonej przestrzeni w zakładach produkcyjnych.
  • Łatwość montażu i konfiguracji: Szyny montażowe posiadają zazwyczaj czytelne oznaczenia, które ułatwiają właściwe umieszczenie modułów I/O oraz innych komponentów. To przyspiesza proces montażu i minimalizuje ryzyko popełnienia błędów.
  • Szybka wymiana modułów: Dzięki wygodnemu systemowi montażu, moduły mogą być łatwo wymieniane w razie awarii lub konieczności konserwacji. To znacząco skraca czas przestoju i poprawia dostępność systemu.
  • Zoptymalizowana organizacja kabli: Dobre zaplanowanie i umiejscowienie szyn montażowych pozwala na schludne poprowadzenie kabli. To wpływa na estetykę, bezpieczeństwo oraz ułatwia późniejszą diagnostykę i konserwację.
  • Możliwość rozbudowy: Szyny montażowe w systemie ET 200SP często posiadają wolne sloty i miejsca na dodatkowe moduły. To umożliwia łatwą rozbudowę systemu w miarę rozwoju produkcji lub zmieniających się wymagań.
Dodatkowa Informacja Produktowa
EAN 4047622490037
UPC Brak
Numer statystyczny towaru 85389099
Oznaczenie katalogu STPCS7
FAGR 4D85
Kod grupy R336

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.