ROUTER ALLEN-BRADLEY Stratix 2000 - 1783-NATR
search
  • ROUTER ALLEN-BRADLEY Stratix 2000 - 1783-NATR
1783-NATR

ROUTER ALLEN-BRADLEY Stratix 2000 - 1783-NATR

1783-NATR
Allen-Bradley Stratix 2000 - 1783-NATR to moduł routera, który służy do integracji maszyn z istniejącymi sieciami komunikacyjnymi. Posiada stronę konfiguracyjną dla szybszej konfiguracji modułu. Całkowita liczba portów: 1 port Ethernet RJ45, montaż na szynie DIN / na panelu, adres IP umożliwiający dostęp do strony: 192.168.1.1
Przewiń do pełnej specyfikacji
4 390,00 zł
Netto
5 399,70 zł brutto
Ilość

Dostępny
Darmowa dostawa
Czas dostawy 1-10 dni

Kupuj bezpiecznie

Opis

Zaawansowane i wytrzymałe przełączniki sieciowe serii Stratix 2000, która składa się z szerokiej gamy modeli, zapewniających różne poziomy wydajności i funkcjonalności.

Allen-Bradley Stratix 2000 - 1783-NATR to wszechstronny router translacji adresów sieciowych, wchodzący w skład oferty firmy. Ten moduł pełni kluczową rolę w infrastrukturze sieciowej, zapewniając funkcje tłumaczenia adresów IP oraz usprawniając komunikację między różnymi urządzeniami w środowiskach przemysłowych.
  • Zaawansowana Funkcjonalność: Moduł posiada miedziany interfejs Ethernet oraz możliwość konfiguracji do mapowania adresów IP w podsieci maszyny na istniejące adresy IP w sieci Ethernet. Wspiera do 32 odwzorowań translacji.
  • Montaż i Konstrukcja: Posiada kompaktową konstrukcję bez stelaża, dzięki czemu można go montować na szynie DIN lub bezpośrednio na płycie montażowej. Może działać w topologiach Liner lub Device Level Ring (DLR) w sieci maszyny.
  • Przyjazne Funkcje: Posiada własną stronę internetową, dostępną za pomocą standardowej przeglądarki, co przyspiesza proces konfiguracji. Standardowy adres IP 192.168.1.1 umożliwia dostęp do tej strony.
  • Protokoły i Bezpieczeństwo: Oferuje przekierowanie różnych protokołów, w tym Common Industrial Protocol (CIP), Internet Control Message Protocol (ICMP), Hyper Text Transfer Protocol (HTTP) i Domain Network System (DNS). Moduł spełnia standard bezpieczeństwa CIP.
  • Wskaźniki Stanu: Jest wyposażony w wskaźniki LED, które informują o stanie operacyjnym modułu oraz o połączeniach.
  • Zintegrowane Karty SD: Obsługuje karty Secure Digital (SD) do przechowywania konfiguracji w pamięci nieulotnej, umożliwiając przenoszenie konfiguracji między różnymi modułami.
1783-NATR jest wspaniałym przykładem zaawansowanego sprzętu firmy Allen-Bradley, który umożliwia sprawną i niezawodną komunikację w przemyśle. Jego prostota użytkowania, szerokie funkcje i zdolność do pracy w trudnych warunkach sprawiają, że jest on wyborem popularnym w różnych zastosowaniach przemysłowych, gdzie niezawodna komunikacja jest kluczowa.

Producent Rockwell Automation
Marka Allen-Bradley
Seria Stratix 2000
Obsługiwane protokoły CIP, ICMP, HTTP, DNS
Karta SD Opcjonalny
Typ modułu Router translacji adresów sieciowych
Całkowita liczba portów Jeden (1) port Ethernet RJ45
Obsługiwane topologie Pierścień poziomu liniowego / urządzenia
Obsługiwane mapowania tłumaczeń                32, maks
Obsługiwane topologie liniowy, gwiazda
Instalacja Montaż na szynie DIN / na panelu
Orientacja instalacji Poziomy pionowy
Wejście zasilania 24VDC, nominalnie
Wskaźniki stanu OK / Link1 / Link 2 / Wskaźniki portu publicznego
Numer części 1783-NATR
Temperatura otoczenia podczas pracy -40 do 60 stopni Celsjusza
Przechowywanie w temperaturze otoczenia -40 do 85 stopni Celsjusza
Diagnostyka urządzenia Sieciowy interfejs użytkownika, aplikacja Logix Designer, wskaźniki stanu
Topologia Pierścień poziomu urządzenia i topologie liniowe
Obsługa kart SD Tak
Obsługa zasilania prądem stałym Ze złączem prądu stałego

Specyfikacja

OEM24 nie jest autoryzowanym dystrybutorem producenta.