Contact us today!
We will reply as soon as possible!

  ul. Inżynierska 8, 67-100 Nowa Sól, PL
  Working days 8:00 - 17:00
  NIP: 9252136057
  REGON: 521503278

  PLN account
  11 1090 1577 0000 0001 5014 0035
  BIC: WBKPPLPP

  USD account
  PL08 1090 1577 0000 0001 5014 0089
  BIC: WBKPPLPP

  EUR account
  PL08 1090 1577 0000 0001 5014 0089
  BIC: WBKPPLPP

  Opinions

  Bardzo dobra firma, współpraca na najwyższym poziomie, wzorowy kontakt i opieka po sprzedażowa, a Pan Daniel jest wstanie dokonać niemal nie możliwego. Polecam !
  Współpraca przebiegła konkretnie i rzeczowo. Tak jak lubię. Duży lajk dla OEM24 :)
  Szybko przygotowana oferta, rozsądna cena, Polecam serdecznie na pewno wrócimy w przyszłości!
  Fachowa obsługa, szybka realizacja zamówieniam. Profesionalni w swoim fachu. Polecam
  Świetna firma ! Pakowanie i transport wykonane wzorowo ! Na pewno wrócimy z kolejnym zamówieniem ! Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu z ta firma !
  Bardzo fachowa obsługa, Panowie bardzo cierpliwi i co najważniejsze znają się na tym co robią. Szybka realizacja mojego zamówienia. Polecam 100 % 👍
  Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Profesjonalne podejście do swojej pracy. Zlecenie wykonane szybko i co najważniejsze terminowo. Polecam!
  Nasz nowy dostawca, który szybko realizuje zamówienia, okres stałej współpracy uważamy za bardzo owocny. Bardzo dobry kontakt z biurem, stale otrzymujemy nowe propozycje zakupu części, na których bazujemy, porównujemy ceny i nigdy nie przepłacamy.
  Mocno polecam jednym słowem profesjonaliści!
  Szybka dostawa ciężko dostępnych części marki Siemens. Bardzo dobry kontakt na każdej płaszczyźnie zamówienia
  Szybka wysyłka, bardzo dobry kontakt z Panem Danielem. Na pewno wrócimy przy kolejnych projektach !
  Korzystałem z usług tej firmy, części dostępne od ręki, mega szybka dostawa, profesjonalne doradztwo. Polecam wszystkim :)
  Polecam! Wysyłka szybsza niż mail z powiadomieniem o niej, a towar zapakowany lepiej niż prezent na Walentynki od żony 😁👌
  Konkret firma! Przez długi czas poszukiwaliśmy części zamiennych, różne hurtownie , każda opcja została wykorzystana, gdy nagle w internecie znaleźliśmy OEM24 ! Firma z profesjonalnym podejściem do klienta, wiedza o automatyce wszystko! Są w stanie zorganizować, załatwić każda część. Polecam napewno nie raz wrócimy z zamówieniami. Pozdrawiam
  Bardzo dobra obsluga, rewelacyjny kontakt i fachowe doradztwo, dostarczyli szybko i bez problemow, wroce na pewno! Profeska
  Bardzo szybka realizacja trudno dostępnych paneli HMI, slowa uznania również za sposób pakowania który jest jedynie przykładem jak dbać o klienta !! Polecam wszystkim a sami na pewno wrócimy !
  Polecam oem24 ponieważ względem producenta który proponuje roczne terminy dostaw komponentów w OEM24 otrzymaliśmy cały asortyment w 10 dni ! Świetny kontakt i szybkie działanie, z pewnością skorzystamy ponownie przy kolejnych projektach !
  Szybką realizacja towaru, którego ciężko było dostać na rynku. Cena bardzo rozsądna i świetne pakowanie. Zdecydowanie polecam!
  js_loader

  Here we are

  Newsletter

  Sign up for our newsletter and get a discount on your first purchase.